Набори LEGO для кожного першокласника

Дата: 03.08.2018 09:39

Нарешті і ми отримали набори LEGO «6 цеглинок»!
З 1 вересня 2018 року такий набір отримає для навчання в школі кожен першокласник у нашій громаді.
Усі конструктори надаються The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України.
Конструктори LEGO застосовуватимуться як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання. Є спеціальні методичні посібники, в яких детально пояснюються методики навчання дітей за допомогою конструкторів. Вони можуть бути цікавими не лише для вчителів (до речі, вчителі уже пройшли відповідне навчання), а й для батьків дітей раннього шкільного віку.