Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Прилісненської сільської ради

Дата: 03.08.2018 09:22

ПРИЛІСНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду директора комунальної установи «Школа мистецтв»: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж педагогічної роботи або стаж роботи у сфері культури не менше 3 років.

На конкурс подаються наступні документи:

- заява про участь у конкурсі;

-  особовий листок з обліку кадрів;

-  фотокартка розміром 4х6 см;

- копія паспорта;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копія трудової книжки;

- е-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку комунальної установи «Школа мистецтв» на 1 (один) та 6 (шість) років (з відкритою публічною презентацією).

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Прилісненською сільською радою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Прилісненська сільська рада, вул. Сойне, 6Б.

Довідкові відомості можна отримати  по телефону: (03376) 9-81-56.