День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 19.05.2018 20:00

День пам’яті жертв політичних репресій  - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Цього дня ми згадуємо тих, хто потрапив під немилосердний вплив тогочасногоФото без опису тоталітарного  режиму, що панував на нашій території не одне десятиліття у ХХ столітті.

День пам’яті жертв політичних репресій не лише данина пам’яті минулому, але пересторога майбутньому – наочна ілюстрація того, до яких страшних наслідків приводить втрата Незалежності України, свободи слова, дотримання громадянських прав.

Тож давайте разом вшануємо всіх тих, хто став безвинною жертвою політичних репресій лише за те, що мав власну думку і прагнув жити у вільній Україні.

Не будьмо байдужими до минулого, не залишаймося осторонь сьогодення і майбутнього нашого народу.