ВПЕРШЕ ВІДБУЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ У ГРОМАДІ!!!!!!

Дата: 05.04.2018 11:39

04 квітня  2018 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня при гуманітарному відділі Прилісненської сільської ради. Атестовано 16 педагогів закладів загальної середньої освіти та 1 вихователь ЗДО (ясла-садок) «Колобок» Прилісненської сільської ради. Усі клопотання, порушені атестаційними комісіями І рівня, підтверджені.

Педагоги показали свій професіоналізм, майстерність, знання інноваційних технологій та новітніх методів навчання. Кожен вирізнявся своєю індивідуальністю, вмінням зробити освітній процес не лише продуктивним, а й цікавим.

Атестаційна комісія подякувала учителям та керівникам закладів освіти за їхню нелегку роботу та відданість справі і привітала з атестацією!!!