СІМНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.03.2018 12:57

Сімнадцята позачергова сесія Прилісненської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від 30.03.2018 року № 51-род "Про скликання сімнадцятої позачергової сесії сільськоїради сьомого скликання" 02 квітня 2018 року скликається сімнадцята позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с. Прилісне, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

1. Про звернення депутатів Прилісненської сільської ради до Прем’єр Міністра України, голови Волинської обласної державної адміністрації , голови Волинської обласної ради, прокурора Генеральної Прокуратури України, голови Служби безпеки України, директора Національного Антикорупційного бюро України щодо неправомірних дій Маневицької місцевої прокуратури.

Інформує:Приймаченко А.О. – головний спеціаліст- юрисконсульт

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від  20.12.2017 №13/3 «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Інформує: Шилак Н.І. – головний бухгалтер відділу фінансів та бухгалтерського

3. Інші питання.

На сесію запрошуються в.о. старост старостинських округів, керівники підприємств та установ сільської ради.