Працівники ДП «Волиньторф» пікетували під Волинською ОДА

Дата: 07.09.2017 14:07

З самого ранку під стінами Волинської ОДА зібралися працівники «Волиньторфу», які вимагають повне забезпечення підприємства земельними площами та забезпечення виробничого процесу

Голова первинної профспілки «Волиньторфу» Аліна Базарнова каже, що кілька років поспіль ігнорується питання відведення землі. Зараз підприємство забезпечене сировинними площами лише на 50%, а наступного року буде менш, ніж на 30%. Три роки поспіль, каже пані Базарнова, створюються перешкоди, ініціюються перевірки і формується робоча група. На її думку, посадовці ОДА штучно створюють умови для банкрутства «Волиньторфу».

Проблему обговорили в сесійні залі й до мітингувальників таки вийшли і голова ОДА, і голова обласної ради. Людям пообіцяли створити робочу групу, яка протягом кількох днів матиме варіанти вирішення проблеми ДП «Волиньторф».

ФОТОГАЛЕРЕЯ: