Візит Надії Савченко

Дата: 11.07.2017 13:19

9 липня 2017 року в Будинку культури с. Прилісне відбулась зустріч з народним депутатом України Надією Савченко.

Надія Вікторівна донесла до жителів громади інформацію щодо діяльності Верховної Ради на сьогоднішній день та політичну ситуацію в Україні загалом.

Сільський голова Ігор Терещенко, інспектор з питань земельних відносин Олексій Гнатюк роз’яснили у своїх виступах суть проблеми вилучення лісових земель та порядок розпорядження землями на території сільської ради.

Народний депутат зазначила, що прикладе всіх зусиль для того, щоб домогтися вилучення лісових земель площею 24 га в селі Прилісне для виділення земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО.

Надія Савченко відповіла на запитання присутніх .

ФОТОГАЛЕРЕЯ: