Девята чергова сесія Прилісненської сільської ради

Дата: 18.08.2017 13:03

Фото без опису

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 23 серпня 2017 року скликається дев’ята чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

1.Про затвердження порядку  денного  дев’ятої сесії сільської ради  сьомого    скликання.

2.Звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 28.12.2017  №2/2 «Про сільський бюджет на 2017 рік».

4. Про реорганізацію клубних закладів та затвердження положення про будинок культури Прилісненської сільської ради Маневицького району Волинської області.

5.Про затвердження робочих проектів.

6.Про утворення Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради Маневицького району Волинської області та затвердження положення про Центральну бібліотеку.

7.Про затвердження передавальних актів нерухомого та рухомого майна загальноосвітніх шкіл Прилісненської сільської

8.Земельні питання.

На сесію запрошуються в.о. старост старостинських округів, керівники підприємств та установ об’єднаної громади. Початок  засідання о 10-ій годині в  приміщенні Будинку культури с. Прилісне.