Одинадцята позачергова сесія

Дата: 17.11.2017 12:28

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 20 листопада 2017 року скликається одинадцята позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с. Прилісне, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

1.Про затвердження порядку  денного  одинадцятої позачергової сесії сільської ради  сьомого    скликання.

2. Про затвердження робочих проектів.

3. Про передачу повноважень на здійснення  видатків соціального захисту населення на 2018 рік.

4. Про внесення змін до рішення сільської  ради від 01.06.2017 №6/12 «Про внесення змін в умови оплати праці працівників апарату Прилісненської сільської ради»

5. Про клопотання комунального підприємства Волинської обласної ради «Волиньприродресурс».

6. Про клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМІКС-КР».

7. Земельні питання.

8. Інші питання.

На сесію запрошуються в.о. старост старостинських округів, керівники підприємств та установ сільської ради.