Вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 11.10.2017 12:04

ДОРОГА ПРИЛІСНЕНСЬКА ГРОМАДО!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День захисника України.

Упродовж багатьох століть 14 жовтня було святом українського козацтва, символом звитяги, мужності, честі та вільного духу, тепер в цей день ми святкуємо День захисника України – свято нащадків славетних козаків, які боронять нашу Україну.  Це свято об’єднує покоління у добрій справі виховання молоді на кращих українських традиціях, формування її життєвої позиції, патріотичних переконань та гордості за свою державу.
Це  день сильних, мужніх чоловіків, в чиєму житті є місце не тільки подвигам і героїчним вчинкам, але й любові, турботі та розумінню.
Зі святом вас, захисники України! Нехай готовність бути на крок уперед перед можливою небезпекою завжди гуртує всіх у благородній справі захисту сьогоднішнього і майбутнього Батьківщини. Нехай над головами наших матерів, дружин, дітей завжди буде мирне небо. Хай затишок та спокій повернуться до українських родин!
Бажаю вам святкового настрою, міцного здоров’я, родинного благополуччя і світлого майбутнього. Нехай у вашому житті завжди буде міцний тил, любов і розуміння!

Ми переможемо – бо за нами правда!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою сільський голова                                       Ігор Терещенко