Шановні жінки, наші колежанки!

Дата: 07.03.2018 08:43

ШАНОВНІ ЖІНКИ, НАШІ КОЛЕЖАНКИ!

І знову пролетів черговий рік, знову підійшла до кінця зима і настала весна. І знову ми побачили вас, дорогі наші жінки, в неробочій, в святковій обстановці. І побачили, наскільки ви добрі і красиві душею. Спасибі за те, що в нашому суворому чоловічому колективі є ви. Спасибі за те, що приносите в колектив своє жіноче начало, роблячи нас більш м’якими і слухняними.

Бажаємо Вам щастя та кохання! Будьте здорові та файні! Мрійте, адже мрії збуваються. Посміхайтесь, адже це прикрашає! Радійте, адже Ви живите! Піклуйтеся про своїх близьких та рідних і дай Бог вам на все це здоров’я, оптимізму, а головне-миру і спокою!

Будьте такими завжди. Зі святом вас!

чоловічий колектив Прилісненської сільської ради