Відбувся перший окружний фестиваль колядок і щедрівок "Хай минає рід біда, бо до хати йде Коляда"

Дата: 09.01.2018 19:58

8 січня 2018 року відбувся перший у нашій  громаді окружний фестиваль колядок та щедрівок «Хай минає рід біда, бо до хати йде коляда». У фестивалі взяли участь фольклорні колективи «Прилісняни» з Прилісного, «Полісся» з Лишнівки, із села Замостя колектив «Журавлинонька», «Берегиня» села Галузія, «Калинонька» села Городок, хор Свято-Троїцького храму та діти недільної школи під керівництвом Оксани Волкової.

Фото без опису

Чудовими різдвяними піснями радували глядачів Вікторія Курчик та Вікторія Вавдійчик з Прилісного, Катерина Гречко та Михайлик Ремінський з Карасина. Сценку різдвяного звичаю подавання куті на Святвечір відтворили Ірина та Софія Приходько, Стас та Владик Сахніки.

Всі учасники фестивалю отримали подяки, які від імені голови Прилісненської сільської ради вручила начальник гуманітарного відділу Оксана Шнайдер.

І завершилось свято щирими словами вітань із світлим Різдвом ведучої дійства Тетяни Шишолик та спільно виконаною і учасниками, і глядачами колядкою «Нова радість стала…»

ФОТОЗВІТ: