Шановні співвласники багатоквартирного будинку

Шановні співвласники багатоквартирного будинку На даний час управління та утримання багатоквартирних будинків які знаходяться на балансі Житлово-комунального підприємства Прилісненської сільської ради не відповідає чинному законодавству.

11:43 18.06.2020

Онлайн-конкурс до Дня вишиванки «Вишиванка вдома»

Умови конкурсу дуже прості: з 19 по 21 травня завантажуй фото у вишиванці з друзями, з усією родиною, фото, на якому ти один, та/або фото вишитого власноруч рушника у групу «Вдома у вишиванці» на Facebook. Головне – на фото мають бути люди у вишиванці або фото вишитого рушника. Свої фото можуть викласти усі бажаючі мешканці Прилісненської громади, вік учасників необмежений. Для того, щоб завантажити фото, потрібно просто натиснути кнопку "створити публікацію", розташовану вгорі групи. Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані. Звертаємо увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором групи.

10:11 19.05.2020