Дата: 01.05.2023 16:12

Родині загиблого Віктора Білова з села Галузія вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм при виконанні військового обовязку, виявлені у захисті державного суверинітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Секретар Прилісненської сільської ради Павло Мельничук, т.в.о.начальника 1 відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП майор Юрій Мізюк та староста Галузійського старостинського округу Віктор Красьоха відвідали родину загиблого воїна та вручили високу державну відзнаку.

Герой був 1981 року народження. Учасник АТО. Загинув при виконанні бойового завдання у Миколаївській області.

Світла пам'ять і вічна шана ГЕРОЮ, який віддав життя за Україну!

Бути воїном – означає жити вічно!