Шановні співвласники багатоквартирного будинку

Дата: 18.06.2020 11:43

Шановні співвласники багатоквартирного будинку
На даний час управління та утримання багатоквартирних будинків які знаходяться на балансі Житлово-комунального підприємства Прилісненської сільської ради не відповідає чинному законодавству.

Пропонуємо Вам ознайомитись з вимогами законів, постанов уряду які врегульовують відносини співвласників Фото без описубагатоквартирних будинків і надавачів послуг, а саме:

1.    Закон України «Про житлово-комунальні послуги».

2.Постанова    КМУ від 21.07.2005 р. №631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг».

3.    Закон України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

4.    Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

5.Постанова    КМУ від 05.09.2018 року №712 «Про затвердження Правил надання послуг з управління багатоквартирним будинком».

Просимо Вас скористатись своїми повноваженнями в реформуванні управління, утримання багатоквартирних будинків.

Прилісненська сільська рада