Шановні жителі села Карасин, прийміть щирі вітання із Днем вашого села!

Дата: 21.11.2019 13:31

Престольний празник -  свято, що єднає всіх місцевих жителів, збирає великі родини, що роз'їхались у різні куточки світу. Приїздять гості і з навколишніх сіл нашої об’єднаної територіальної  громади, яких пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, затишку, радості і миру вам та вашим близьким.  Нехай любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує довгі літа. Бажаю багатства,  чистого неба і просто людського тепла.Вітаю зі святом!