Педагоги освітнього округу пройшли атестацію

Дата: 08.04.2019 23:36

05 квітня 2019 року відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при гуманітарному відділі Прилісненської сільської ради. Голова атестаційної комісії ІІ рівня, в.о.начальника гуманітарного відділу, Наталія Слупачик зазначила, що засідання проведено в умовах відкритості та колегіальності, толерантності та об’єктивності щодо оцінювання діяльності педагогічних працівників, які атестувалися.

Фото без опису

Атестаційною комісією було проведено ретельний аналіз потенційних можливостей кожного педагога, результативність їх освітньої діяльності в міжатестаційний період. Переважна більшість педагогів відзначились високою активністю та значними результатами методичної діяльності, фаховою та педагогічною майстерністю.

Вивчивши результати педагогічної діяльності та отримавши вичерпні відповіді на запитання членів комісії, атестаційна комісія ІІ рівня ухвалила відповідні рішення, а саме:

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 12;

- відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 4;

- відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» - 1;

- відповідають раніше присвоєному  званню «вихователь-методист» - 1;

- присвоєно педагогічне звання «учитель-методист» - 2.

За результатами атестації керівних кадрів закладів загальної середньої освіти атестаційна комісія ухвалила:

завідувач філії відповідає займаній посаді – 1.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже бажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

ФОТОЗВІТ: