Ще одне місце відпочинку та дозвілля для дітей у с.Прилісне - спортивний майданчик зі штучним покриттям у центрі села

Дата: 13.09.2018 11:14

Спортивні майданчики – це чудове місце для захоплюючого дозвілля дітей, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність, граючись, зняти напругу і просто весело провести свій час.
      Уже давно кожен молодий житель с.Прилісне мріяв про новий спортивний майданчик, який стояв недобудований у самісінькому центрі села.

І їхня мрія здійснилась: уже декілька тижнів усі діти від малого до великого прямують в одному напрямку – до оновленого спортивного майданчика зі штучним покриттям, де до пізнього вечора грають у футбол.

Є надія, що відтепер, завдяки зусиллям місцевої влади, школярі та молодь громади у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я, і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона.