У закладах освіти пройшов огляд-конкурс на краще проведення ранкової гімнастики "Рух заради здоров'я"

Дата: 15.04.2018 22:14

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою, а також на підтримання ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я населення з 06 по 11 квітня у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Прилісненської сільської ради проходив огляд-конкурс на краще проведення ранкової гімнастики серед дошкільнят та учнів шкіл під назвою «Рух заради здоров'я».

Цей веселий активний захід сподобався усім – від малого до великого. Адже день розпочався на свіжому повітрі, а заряд енергії, який отримали діти, використали потім на уроках.