ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Прилісненська сільська рада

ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування

Назва містобудівної документації – «Проект змін в генеральний план с.Городок, Маневицького району, Волинської області»».

Замовник – Прилісненська сільська рада

Місце ознайомлення – с.Прилісне, вул..Сойне 6б, приміщення сільської ради, ел. адреса : prylisne.otg@ukr.net.

Порядок і час ознайомлення та внесення пропозицій громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – понеділок – четвер - з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця – з 8.00 до 16.00 крім суботи та неділі з моменту публікації оголошення до 06.01.2020 року за адресою: вул. Сойне, 6б, с.  Прилісне, Маневицький район.

Відповідальна особа  – Прилісненський сільський голова - Терещенко Ігор Ілліч , тел.. 98-520