Волинська область, Камінь-Каширський район

Постанова про реєстрацію депутатів Прилісненської сільської ради

Дата: 13.11.2020 09:13

МІСЦЕВІ ВИБОРИ  25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Прилісненська сільська територіальна  виборча  комісія

Камінь-Каширського району  Волинської області

П О С Т А Н О В А

С. Прилісне

18 год.   20   хв.

13 листопада  2020 року                                                               № 36

Про реєстрацію  депутатів Прилісненської сільської  ради

На виконання  частин 3-4,7 статті 283 Виборчого кодексу України, до    Прилісненської   сільської територіальної виборчої комісії  від визнаних обраними   відповідно до постанови Прилісненської   сільської територіальної виборчої комісії  № 30  від 29 жовтня 2020 року  на підставі протоколів  Прилісненської сільської виборчої комісії від 28 жовтня2020 року про результати голосування  з виборів депутатів Прилісненської сільської ради ,  надійшли заяви  про реєстацію депутатами  Прилісненської сільської ради  від Бубнюка Леоніда Євгеновича,  Мельничука  Павла Павловича,  Романіка  Віктора Миколайовича,  Вакуліч Ольги Миколаївни, Мороза  Олександра  Володимировича,  Шумика  Андрія  Івановича,  Мельник Валентини  Володимирівни,  Снітка  Віктора Володимировича, Ящик Наталії Андріївни,  Лук’янчук Руслани  Іванівни,  Ремінської Тетяни Володимирівни, Мишковця  Сергія Івановича, Ковердюка  Анатолія Хомовича,  Радіона   Володимира   Олександровича,  Ремінського  Юрія Дем’яновича, Кистенюк Сніжани Адамівни, Приходько Василя Олександровича,  Валько Валентини  Сергіївни,  Філюк  Наталії Сергіївни,  Балецького  Василя  Михайловича,   Солов’янчика  Володимира  Борисовича,   Струка  Анатолія  Васильовича.

Керуючись ст..283 ВКУ та  Постанови  ЦВК № 433 від 28.10.2020 року «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації  обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті , сільських, селищних рад,  сільських, селищних голів, міських голів»-

Прилісненська  сільська територіальна  виборча  комісія Камінь-Каширського району  Волинської області

постановляє:

1. Зареєструвати депутатами Прилісненської сільської ради :

2.  Цю постанову офіційно оприлюднити  на веб-сайті  Прилісненської сільської ради  та  копію невідкладно подати  до ЦВК.

Голова сільської територіальної виборчої комісії     _________     Л.М.Коснюк

Секретар  сільської територіальної виборчої комісії    ______    В.І.Ясюк