Оголошення про оприлюднення кандидатів на посаду сільського голови Прилісненської сільської ради!

Дата: 28.09.2020 17:32

Розглянувши  заяву Волинської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»  про реєстрацію кандидата  на посаду сільського голови  та заяви громадян України про самовисунення    в одномандатному  виборчому окрузі  з виборів  Прилісненського  сільського голови    Камінь-Каширського району  Волинської області, Прилісненська   сільська територіальна  виборча  комісія Камінь-Каширського району  Волинської області встановила  їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України та згідно постанови № 12 від 25 вересня зареєструвала кандидатів на посаду Прилісненського  сільського голови  Камінь-Каширського району  Волинської області   на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року   згідно з додатком.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ  25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Прилісненська сільська територіальна  виборча  комісія

Камінь-Каширського району  Волинської області

П О С Т А Н О В А

С. Прилісне

17  год    10  хв

25 вересня 2020 року                                                              №   12

Про   реєстрацію  кандидатів на посаду Прилісненського сільського голови    на  місцевих  виборах   25 жовтня 2020 року

До Прилісненської  сільської територіальної  виборчої  комісії  Камінь-Каширського району  Волинської області   23  вересня 2020  надійшла заява Волинської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»  про реєстрацію кандидата  на посаду сільського голови  та заяви громадян України про самовисунення    в одномандатному  виборчому окрузі  з виборів  Прилісненського  сільського голови    Камінь-Каширського району  Волинської області  разом з іншими документами,  перелік яких   визначено  Центральною  виборчою комісією.

Розглянувши    зазначені документи, Прилісненська   сільська територіальна  виборча  комісія Камінь-Каширського району  Волинської області встановила  їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене , відповідно до  статей10,11,  статті 221, частини першої статті 224,  частини дев»ятої  статті   229  Виборчого кодексу України,  постанови  ЦВК від  24 липня 2020 року №142  та від 25 серпня 2020 року №200  Прилісненська  сільська територіальна  виборча  комісія Камінь-Каширського району  Волинської області

постановляє:

1. Зареєструвати    кандидатів   на посаду Прилісненського  сільського голови  Камінь-Каширського району  Волинської області   на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року   згідно з додатком.

2. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних кандидатів  на посаду сільського голови  встановленої  форми видати представникам відповідної організації політичної  партій та кандидатам  на посаду  сільського голови   (висунутих шляхом самовисунення)

3. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії  та   на  веб-сайті Прилісненської сільської ради.

4.  Відомості про зареєстрованих  кандидатів   на посаду сільського голови  надати відповідному органу  ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова  Прилісненської сільської

територіальної виборчої комісії        _______________     Л.М.Коснюк

Секретар  Прилісненської сільської

територіальної виборчої комісії    _______________          В.І.Ясюк