ДВАДЦЯТЬ ШОСТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.11.2018 11:14

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від 05.11.2018 року №174-род "Про скликання двадцять шостої чергової сесії сільської ради сьомого скликання" 16 листопада 2018 року скликається двадцять шоста чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного двадцять шостої чергової сесії сільської ради сьомого скликання.

2. Звіт про виконання сільського бюджету за дев’ять місяців  2018 року

3. Про Програму розвитку    первинної медико-санітарної допомоги  Прилісненської сільської ради на засадах сімейної  медицини на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради   від 20.12.2017 №13/3 «Про  сільський  бюджет на  2018 рік».

5. Про затвердження Положення про службове житло.

6. Про прийняття на баланс сільської ради   квартири.

7. Про припинення юридичної особи Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів освіти Прилісненської сільської ради.

8. Земельні питання.

9. Інші питання.