Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Основна мета Прилісненської громади-покращення якості життя в кожному населеному пункті

               Основна мета роботи Прилісненської об’єднаної територіальної громади - це відчутне покращення якості життя у кожному населеному пункті - наголошує очільник  громади  Ігор Ілліч Терещенко.

        Зокрема,  проводиться поточний ремонт у фельдшерсько-акушерському пункті та сільській бібліотеці с.Серхів, фінансування якого здійснюється із бюджету Прилісненської громади, будується дитячий майданчик у с.Замостя (силами місцевих жителів та залучених коштів із бюджету  громади), дійшло до завершення облаштування санвузла та ремонт коридору в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Серхів, і вже у вересні учні не впізнають свою «новеньку» школу.

           У найближчих планах громади – реорганізація загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Галузія в навчально-виховний комплекс, при якому відкриється дошкільний структурний підрозділ (де вже проходять ремонтні роботи), який відвідуватимуть усі дітки дошкільного віку, будуть створені нові робочі місця. А відкриття чекаємо уже восени.

         Наведений лад та побудований паркан на старому Прилісненському кладовищі.

         Наступний крок — ремонт доріг місцевого значення у селах об’єднаної громади.

        Сільський голова Ігор Ілліч завжди готовий вислухати конкретні пропозиції щодо покращення ситуації в населених пунктах, адже лише спільно можна досягти позитивних результатів.« повернутися до списку новин