Зустріч з представниками Рівненської АЕС

Дата: 28.02.2018 15:00

27 лютого у приміщенні Будинку культури пройшли громадські слухання в рамках публічного громадського обговорення можливості продовження експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС. Обговорення відбулося із жителями сіл: Прилісне, Галузія, Городок, Замостя, Серхів, територія  яких входить до тридцятикілометрової зони спостереження АЕС.

Фахівці РАЕС дали вичерпні відповіді на питання, які цікавили учасників слухань стосовно рівня безпечності продовження роботи енергоблоку, геології грунтів, сейсмічних протистоянь, використання коштів зони ризику та внесення відповідних змін до законодавства України, щоб кошти ішли із державного бюджету напряму в ОТГ, навчання школярів у профучилищі Рівненської АЕС, працевлаштування жителів громади на Рівненську АЕС. Також обговорили питання щодо відвідування та ознайомлення із роботою АЕС у місті Вараш депутатів, членів виконкому  Прилісненської ОТГ.