Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Відкриття фітнес-залу в с.Городок "Краса-у силі, сила-в красі"

У приміщенні  Городоцького сільського клубу на День захисника України відкрився фітнес-зал, який є сучасним тренажерним залом та орієнтований на жителів громади, котрі дбають про власне здоров’я та красу. Умови, які створені, будуть сприяти жителям села завжди відчувати себе комфортно. Адже у фітнес-залі вони подбають не лише про хорошу фізичну форму, а й про невід’ємну частину краси – душевне самопочуття.

Тренувальні програми з дітьми шкільного віку буде проводити вчитель фізичного виховання Володимир Романік. Здійснювати нагляд за заняттями на тренажерах дорослих буде Іван Мефанік.

Запропоновані спортивні тренажери дадуть змогу кожному жителю, як чоловікам так і жінкам, знайти заняття для душі і отримати задоволення від спорту.

Відкриття фітнес-залу відбулося завдяки спонсорській допомозі  уродженця села Городок  Ковальчука Сергія Петровича, на даний час жителя м.Миколаїв. Ідея та ініціатива створення фітнес-залу в сільській місцевості, де могли б займатись спортом і жінки, належить його дружині, Людмилі Сергіївні. Це сім'я місцевих меценатів, яка постійно дбає про спортивне сільське життя та розвиток свого рідного села.

Безкоштовні ремонтні роботи здійснила бригада молоді села, якій сподобались плани по відкриттю такого спортивного закладу.

Фітнес-зал – це місце вашої сили, отож запрошуємо всіх, хто має бажання бути здоровим та красивим.

 « повернутися до списку новин