Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

У приміщенні НВК села Городок  пройшла година пам’яті «Небесна сотня у вирій полетіла», організована та підготовлена зав.сільської бібліотеки разом із педагогом-організатором та шкільним бібліотекарем. Головною метою організації заходу було вшанування пам’яті загиблих героїв та виховання патріотизму.
Ведучими заходу були учениці 9 класу Аліна Левчик, Ольга Борисюк та зав.бібліотекою Лариса Горайчук, які розповіли про становлення нашої держави та здобуття незалежності. Ознайомили з хронологією подій на майдані 2013-2014 років, які сколихнули весь світ та під час яких загинули герої Небесної сотні. Відмітили та згадали загиблих земляків - героїв  АТО.
Педагог-організатор Оксана Клець провела показ презентацій «Україна – моя Батьківщина», «Герої Небесної Сотні» та «Маневичани загиблі в АТО».
Хвилиною мовчання вшанували всіх героїв Небесної сотні та АТО, які віддали своє життя за майбутнє України.
Учні школи декламували вірші. Вчитель музики Іванна Мельник забезпечила та підготувала музичний супровід заходу. Запалювали свічку пам’яті і передавали по колу, як данину тим, хто заради торжества справедливості жертвував собою.
Завершився захід церковним гімном України «Боже, великий, єдиний нам Україну храни».
         Лариса Горайчук,
зав.бібліотекою с.Городок
ФОТОЗВІТ:


« повернутися до списку новин