Радісне свято для дорослих та малечі – випускний бал у ДНЗ «Колобок» с.Прилісне!

Дата: 16.06.2017 17:28

16 червня 2017 року в урочистій залі Будинку культури с.Прилісне відбулось незабутнє свято – випускний бал старшої групи дошкільного навчального закладу «Колобок» с.Прилісне – «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки, бабусі, дідусі і, звичайно, вихователі - Петрук Олена Анатоліївна, Миткалик Людмила Василівна та помічник вихователів Костючок Ольга Степанівна. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Двадцять три дошкільники зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Кіноальманах показав хроніку життя дітей від перших днів перебування в дитячому садку до закінчення.

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості.

На згадку про садочок хлопчики й дівчатка отримали дипломи від завідувача дошкільного навчального закладу Цьопух Людмили Василівни та подарунки від голови Прилісненської сільської ради Терещенка Ігора Ілліча.

Випускний бал пройшов цікаво й весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутні враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!