Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Святковий концерт з нагоди Дня 8 Березня

З першим весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті: щастя, радість, надія і кохання - пов’язане з жінкою.

«Без Вас, дорогі жінки та дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими!» - такими словами ведучого свята Вадима Вороб'я розпочалася концертна програма в Будинку культури «Її величність – Жінка».

Під час заходу голова Прилісненської сільської ради Ігор Терещенко та його заступник Олексій Гнатюк привітали усіх чарівних жінок із початком весни, із чудовим святом – 8 Березня. Побажали сонця ясного на землі й на обрії, долі незрадливої, щедрої, доброї, щоб усе задумане здійснилось, щоб радістю дні розпочинались. А також вручили грамоти та квіткові нагороди жінкам, яких цьогоріч визнали найкращими: представницям ТБЗ «Сойне» (Ящик Н.Р., Мосійчук Г.І., Миткалик Л.В., Лісовецькій В.К.,  Крищук О.М.), чарівним працівникам ДП «Городоцьке лісове господарство» (Лук'янчук Р.І., Некришевич О.С., Махецькій В.В., Вакуліч Г.І., Репетусі Л.П.), старості Серхівського старостинського округу Верешко В.В., фельдшеру ФАПу с.Серхів Назарук О.В., старості Лишнівського старостинського округу Ковердюк Т.П., активній жительці с.Галузія Снітко В.І., завідувачу клубу-філії с.Карасин Гречко Л.Д., депутату сільської ради із с.Замостя Богайчук С.В., фельдшеру АЗПСМ с.Прилісне Метешко О.Г., берегині народних традицій, жительці с.Прилісне - Швець Г.М., берегині фольклорної спадщини Горайчук М.М., найрозумнішій учениці громади Мельник С.В.

Свої музичні та гумористичні номери дарували прекрасній половині Прилісненської громади виключно чоловіки: Рокочук Максим та Карпович Денис, Гуменюк Олександр і Сергійчук Валентин, вокальні дуети Миколи Марчука та Олександра Швеця, Сергія Лопуховича та Сергія Ремінського, гра на баяні – від Ярослава Дацюка, гуморески читали Іванко Шпак  та Максим Кучинський. І родзинкою свята стала  неперевершена гра самобутніх акторів у веселих, жартівливих мініатюрах: Сергія Лопуховича та Сергія Телебея (кумоньки),  Влада Вегери, Мирослава Мороза і Максима Биковського (корпоратив на 8 Березня).

ФОТОЗВІТ:« повернутися до списку новин