Маневицький район, Волинська область

Дорогі прилісненці, мої односельчани!

Ви знаєте, що в кожного населеного пункту, як і у кожної людини, є день, коли вся увага прикута лише до нього, коли побажання розквіту та слави надходять від усіх, коли пісня лине на честь іменинника до небес. Вже стало доброю традицією у день Святої Трійці святкувати День села Прилісне. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за село, яке стало нашою затишною домівкою.

Я вдячний кожному, хто відчуває себе прилісненцем, гідно несе це звання по життю, працює, будує, творить, мріє, кохає і шанує Прилісне, вболіває за рідне село, його честь та славу. Слова вдячності адресуємо нашим побратимам, партнерам, друзям, які завжди готові простягнути руку допомоги, бути поряд у радості та горі.

Хай завжди буде світле та мирне небо над рідним селом та Україною! Божого благословення нашій громаді, здоров’я , достатку і радості кожній родині! І знайте, що я завжди з вами, що підтримаю вас у скрутну хвилину!

З повагою

сільський голова                                                      Ігор Терещенко