Шановні жителі громади!

Дата: 03.06.2017 16:47

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаю вас із прекрасним та величним християнським святом – Святою Трійцею!

Нехай цієї світлої днини разом із святковим зеленим гіллям у ваші домівки увійде мир та Боже благословення.

Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на українську землю.

Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України.

Бажаю вам зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Нехай це свято принесе щастя і впевненість у майбутньому.

З повагою

сільський голова                                                           Ігор Терещенко