Зі святом Івана Купала!!!

Дата: 04.07.2017 16:21

Фото без описуШановні друзі!

Вітаю вас зі Святом Івана Купала! Нехай в це прекрасне свято здійсниться найзаповітніше бажання. А дорога вашого життя буде набувати все нові і нові повороти, які принесуть нові знайомства та ідеї. Нехай поруч будуть по-справжньому щирі люди, які принесуть у ваше життя тільки світло, добро, радість і посмішки. Нехай це саме чарівне й запальне свято Івана Купала принесе вам трохи чарівництва у ваше життя. Ставайте в дружний хоровод, і нехай священний вогонь очистить вашу життєву стежину від усього злого й непотрібного. Шукайте свою чарівну квітку любові. Зі святом вас!

Сільський голова                             Ігор Терещенко