Як у Карасині День села святкували

Дата: 19.11.2017 16:01

У неділю, 19 листопада, жителі села Карасин відзначали престольний празник та свято Архистратига Михаїла. З цієї нагоди в сільському клубі відбувся урочистий концерт, на який зібралося чимало карасинців і гостей із ближніх сіл.

Ведучі Гречко Діана і Гнатюк Ольга щиро привітали всіх присутніх із Днем села та престольним святом. Святий хліб вручили в.о. старости Савчуку Віктору Сергійовичу, який привітав усіх присутніх зі святом та побажав довгих років життя і благополуччя.

Фото без опису

На сцену запросили голову Прилісненської сільської ради Терещенка Ігоря Ілліча, який у вітальному слові побажав усім присутнім щастя, достатку, мирного неба, радості в кожну домівку та наголосив, що ми одна велика дружня громада.

Слово для привітання надали й настоятелю храму отцю Миколі. Він побажав усім міцного здоров′я, миру, Божого бласловення, а церковний хор проспівав вітальні псалми.

Завітав на свято і уродженець села Карасин – отець Валентин, який на даний час служить у церкві Параскеви Сербської с.Заліси Ратнівського району. Отець Валентин поділився приємними спогадами із дитинства та побажав рідному селу рости і процвітати.

Оплесками зустріли фольклорний колектив с.Прилісне «Прилісняни», гумориста Романіка Василя. Музичні вітання звучали у виконанні Сахнік Наталії,  Антончик Людмили, Курчик Вікторії.

Щедрим на українські народні пісні був аматорський фольклорний колектив с.Карасин «Веселка» під керівництвом завідувача клубом Гречко Людмили.

В.о. старости Савчук Віктор Сергійович привітав теплим словом і нагородив номінантів свята:

- наймолодшого жителя села – Нестерук Іринку;

- найстаршу жительку Карасина – Ковальчук Єлизавету, якій виповнилося 94 роки;

- заслуженого медичного працівника – Брисюк Анастасію Сергіївну;

- подружню пару, яка прожила разом 61 рік – Мельника Степана і Домну;

- подружжя, які в цьому році відзначили срібне весілля - Дем′янович Людмилу і Сергія, Карпенків Ніну та Валентина, Макарчуків Марину й Віктора;

- найгарніша садиба – у Карпенків Сергія і Валентини;

- 32 роки прожив у приймаках – Сахарчук Степан;

- 36 років прожила у невістках – Ремінська Галина.

На завершення ведучі подякували усім присутнім та спонсорам заходу і запросили на святкову дискотеку.

ФОТОЗВІТ: