Минає річниця загибелі двох ангелів небесних - Марійки та Ангеліни

Дата: 02.08.2018 09:35

Сьогодні, 2 серпня 2018 року, минає рівно рік, як у страшній аварії у рідному селі не стало двох милих, життєрадісних, красивих, молодесеньких дівчат – Биковської Марійки та Мельник Ангеліни. Рівно рік ми не чули їхніх дзвінких голосів, не бачили щирих посмішок, не зустрічали радісниФото без описух очей.

Здається, пройшло уже стільки часу, і мало би бути легше, але чому ж так болить – болить від самої лише згадки? Чому  біль  не зник, а серце наповнює сум? Так, він уже інший, але він є.Та чи може хтось із нас сьогодні змиритися з цією смертю? Ні! Ні! І ще раз - НІ....Бо якщо Людина померла, її не можна перестати любити, поважати, про неї не можна не пам'ятати.

Давайте згадаємо цих ангелів небесних, пом'янемо їх і нехай земля їм буде пухом.

Вже рік минув, як вас не стало.
Минув той день - ви більше не смієтесь, як колись.
Та кожен пам'ятає, що і з ким єднало,
І сльози рідних, що тоді лились.