Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Прилісненської сільської ради

 

    ПРИЛІСНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради.

     Вимоги до кандидата на посаду директора комунальної установи «Школа мистецтв»: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж педагогічної роботи або стаж роботи у сфері культури не менше 3 років.

      На конкурс подаються наступні документи:

- заява про участь у конкурсі;

-  особовий листок з обліку кадрів;

-  фотокартка розміром 4х6 см;

- копія паспорта;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копія трудової книжки;

- е-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку комунальної установи «Школа мистецтв» на 1 (один) та 6 (шість) років (з відкритою публічною презентацією).

       Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Прилісненською сільською радою.

      Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Прилісненська сільська рада, вул. Сойне, 6Б.

 Довідкові відомості можна отримати  по телефону: (03376) 9-81-56.

 « повернутися до списку новин