Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Світязь зустрів привітними обіймами дітей Прилісненської громади

           Нарешті дочекались і діти Прилісненської громади на такий жаданий і заслужений для них відпочинок. Чотирнадцять хлопчиків і дівчат у супроводі провідного спеціаліста гуманітарного відділу Слупачик Н.О. та медичного працівника Романік Н.Т. відправились 1 липня 2018 року в заклад оздоровлення та відпочинку «Світязь», що знаходиться в с.Пульмо Шацького району, де проведуть цікаві, насичені, веселі  чотирнадцять  днів.

        Усі належать до категорії дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Це діти учасників бойових дій (Абрамчук Софія, Назарук Ангеліна, Худяков Руслан, Каращук Дарина, Шилак Софія), діти із малозабезпечених та багатодітних сімей (Кратюк Андрій, Кратюк Владислав, Дудай Дмитро, Івашко Анастасія, Літковець Денис), діти-напівсироти (Шипелик Віталій, Савчук Назар, Борух Ілля, Карпович Андрій).

       Табір "Світязь" розташований на території мальовничих і екологічно чистих волинських озер. Для відпочинку дітей обладнаний комфортний корпус на 120 місць з усіма зручностями. Табір має їдальню, де передбачене п’ятиразове харчування. Також в "Світязі" добре організоване дозвілля: є спортивний зал, кінозал, місце для танців, ігор і навіть караоке. Діти можуть не тільки цікаво відпочити, а й надбати нові знання і вміння в гуртках.« повернутися до списку новин