Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Громадські слуханя у Нових Червищах і Рудці Червинській щодо приєднання до Прилісного

Сільська рада на Камінь-Каширщині може приєднатися до Прилісненської ОТГ

У Нових Червищах та Рудці-Червинській відбулися громадські слухання, які були присвячені приєднанню до Прилісненьскої об’єднаної територіальної громади Маневицького району Волинської області.

Громадські слухання відбулася у двох селах, які входять до Новочервищанської сільської ради.

Участь у громадських слуханнях узяв голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко, заступник голови Олексій Гнатюк і радник із питань місцевих фінансів Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Anatoliy Matviyuk.

Радник Волинського ЦРМС охарактеризував переваги об’єднання та успіхи реформи децентралізації. Також він розповів про функціонування на території Волинської області міжрайонних ОТГ та відповів на запитання присутніх.

Представники Прилісненської об’єднаної територіальної громади повідомили про використання інфраструктурної субвенції і наголосили на тому, що кошти виділяються на об’єкти у старостинських округах, а не на центральну садибу.

Також Ігор Терещенко обговорив із слухачами ті проблеми, які найбільше хвилюють усіх, приміром, дороги, і як ці проблеми вирішують в об’єднаних територіальних громадах.

У підсумку у Нових Червищах із близько 60 присутніх 53 проголосували «за» приєднання до Прилісненської ОТГ, а у Рудці-Червинській із майже 30 присутніх на громадських слухання 19 теж висловилися за приєднання до вже існуючої ОТГ.

Далі - слово за місцевими депутатами на сесії.

 



« повернутися до списку новин