Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

День вишиванки в Прилісненській ОТГ

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

           Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому. Вишиванка –символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Цьогоріч працівники усіх установ, закладів та організацій Прилісненської об'єднаної територіальної громади також проявили патріотичність, любов до Батьківщини, повагу до народних традицій. Сьогодні вони з радістю прийшли на роботу у вишиванках та зробили фото на згадку про це свято.

 

Нехай же цей чудовий день зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!« повернутися до списку новин