Маневицький район, Волинська область

Виїзне засідання методичного об’єднання вчителів

05 травня 2018 року відбулося виїзне засідання методичного об’єднання вчителів історії та суспільних дисциплін на базі Державного історико-культурного заповідника у місті Дубно. Засідання проходило у формі «Педагогічної кухні» під керівництвом справжнього майстра своєї справи — шеф-кухаря, старшого наукового співробітника Державного історико-культурного заповідника у м.Дубно - Касянчука Івана Анатолійовича. Часто саме на кухні, смакуючи певну страву, ми обмінюємося рецептами. На цьому засіданні ділились рецептами на тему «Краєзнавство – як дійовий засіб патріотичного виховання учнів».  Іван Анатолійович познайомив педагогів з історією Дубенського замку та Тараканівського форту. Педагогічні працівники обговорили роль цих об’єктів в історії України та  їх використання у роботі над  патріотичним вихованням підростаючого покоління. В ході засідання Іванькова Ірина Миколаївна розповіла рецепт приготування хорошого уроку:

· 12 порцій мудрості,

· 11—терпіння,

· 10—любові до рідного краю,

· 9—цікавинок,

· 8—оптимізму,

· 7—відданості своїй справі,

· 6— хоробрості,

· 5—доброти,

· 4—відпочинку й турботи про здоров’я,

· 3—гумору,

· 2—такту,

· 1 - порцію віри в кожного свого учня.

Вчителі історії та суспільних дисциплін повернулись додому із позитивним настроєм, новим багажем знань та апетитом до вчительської праці.