Ми-багаті на таланти!!! Пройшов окружний огляд художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів».

Дата: 07.05.2018 09:13

04 травня 2018 року в Будинку культури Прилісненської сільської ради відбувся окружний огляд художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти «Дивосвіт дитячих талантів», який проводився з метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку.

Фото без описуУ фойє Будинку культури всіх зустрічала виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва освітніх закладів «Дивосвіт дитячих талантів», яка була представлена у різних техніках. Та відзначити все-таки хотілось би Коснюк Людмилу, ученицю 3 класу ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне», учнів факультативного курсу «Світ кімнатних рослин» та 8-9 класів НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ с.Городок», Сахнік Альону, ученицю 8 класу ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне».

В окружному огляді художньої самодіяльності було представлено 17 номерівПротягом святкового дійства у Будинку культури панував дух любові, доброти та натхнення, глядачі тепло зустрічали всіх учасників, підтримували їх бурхливими оплесками. Журі відзначили Миронюк Олександру, ученицю 8 класу ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне», Жовнерук Яну, ученицю 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с.Серхів, Горайчук Дану, ученицю 9 класу ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне», учнів 1-4 класів ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне» за акробатичний номер зі стрічками (під керівництвом Лотвін Л.О.), учнів 5-7 класів ЗОШ І-ІІ ступенів с.Серхів також за акробатичний номер, учнів 9 класу ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне» за танець «Василина».

По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернулась начальник гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради Винниченко Лариса Назарівна, яка  побажала юним учасникам конкурсу невпинного руху вперед, впевненості у собі та творчих злетів, а керівникам плідної праці зі своїми вихованцями та вручила грамоти переможцям і призерам конкурсу-огляду.