Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Участь в екологічній акції "Майбутнє лісу - в твоїх руках"

 Цьогоріч у квітні учні та працівники закладів загальної середньої освіти Прилісненської сільської ради активно долучилися до традиційної щорічної акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках».

Акція має на меті підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу. Цей захід покликаний не лише озеленити в різних куточках наш рідний край,  а й крок за кроком долучати кожного учня, вихованця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

Під пильним наглядом лісівників учні шкіл поповнили лісовий фонд Карасинського, Галузійського, Гордоцького, Маневицького  лісових господарств. Допомагали садити дерева керівники шкіл, класні керівники та педагогічні працівники.

Близько 50 га лісу висадили учні та працівники шкіл.

За такий ентузіазм, допомогу у благородній справі та за участь в акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» учнівські колективи нашої громади були нагороджені Грамотами, Подяками та солодкими подарунками, які їм вручили представники лісової галузі.« повернутися до списку новин