День довкілля в освітніх закладах громади

Дата: 15.04.2018 22:20

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю у закладах освіти Прилісненської громади було організовано та проведено День довкілля. З лопатами, граблями та вінниками 5(6) квітня відзначала цей день уся шкільна громада. Учні разом з учителями та техпрацівниками прибирали територію своїх освітніх закладів від минулорічного листя, сухої трави, сміття, обрізали і підбілювали дерева, наводили лад на клумбах. Біля шкіл було висаджено багато тюльпанів, нарцисів, півонії, посіяно чорнобривці та айстри. Працювали всі, навіть малюкам початкових класів знайшлась робота - вони з охотою замітали шкільні подвір'я. Молодці! Так тримати!
Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашої громади — зробити її чистою, квітучою, зеленою, привабливою, щоб наступним поколінням було чим пишатися. Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія рідних закладів освіти! Дякуємо всім, хто працював.