ВПЕРШЕ ВІДБУЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ У ГРОМАДІ!!!!!!

Дата: 05.04.2018 11:39

Фото без описуФото без описуФото без опису

04 квітня  2018 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня при гуманітарному відділі Прилісненської сільської ради. Атестовано 16 педагогів закладів загальної середньої освіти та 1 вихователь ЗДО (ясла-садок) «Колобок» Прилісненської сільської ради. Усі клопотання, порушені атестаційними комісіями І рівня, підтверджені.

Педагоги показали свій професіоналізм, майстерність, знання інноваційних технологій та новітніх методів навчання. Кожен вирізнявся своєю індивідуальністю, вмінням зробити освітній процес не лише продуктивним, а й цікавим.

Атестаційна комісія подякувала учителям та керівникам закладів освіти за їхню нелегку роботу та відданість справі і привітала з атестацією!!!