Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні чотири роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали "Небесною Сотнею", а під час прощання із загиблими лунала пісня "Плине кача...", яка стала українським народним реквіємом.

          Давайте в цей день згадаємо усіх тих  юних хлопців, мужніх чоловіків та відважних жінок, які  вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям, які гідно відстоювали нашу з вами честь, свободу і гідність.  Давайте згадувати їх завжди,  хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

   А ще вшануймо тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня.


       Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях… 

 

 

                           Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

 « повернутися до списку новин