Останній дзвоник

Дата: 26.05.2017 15:46

Фото без описуСплетіння радісного гамору, бентежного шуму, дитячого різноголосся та квіткового розмаю панували 26 травня у всіх школах Прилісненської сільської ради.

Численні побажання й дружні настанови прозвучали в цей день на шкільних подвір'ях від представників Прилісненської громади. На традиційне свято Останнього дзвоника до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Прилісне завітав Прилісненський сільський голова Ігор Ілліч Терещенко, який побажав усім веселих канікул, гарного дозвілля, а випускникам - щасливої дороги в доросле самостійне життя. Були цього дня і нагороди - подяки та грамоти кращим із кращих. Не обійшлося свято і без подарунків. Учням-переможцям окружних, районних, обласних олімпіад, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів Прилісненською сільською радою, гуманітарним відділом були вручені матеріальні додатки в сумі 500 грн., 400 грн., 300 грн., 200 грн., 100 грн., 50 грн.

Вчителям, які готували призерів олімпіад, конкурсів, турнірів, оголошені подяки, а з наступного навчального року згідно Програми розвитку освіти Прилісненської сільської ради на 2017-2022 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 26 квітня 2017 року №5/6, Шилак Н.І. (вчитель географії ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне), Іванькова І.М. (вчитель правознавства ЗОШ І-ІІ ступенів с.Лишнівка), Борисюк Н.М. (вчитель української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ с.Городок»), Шеметюк Т.І. (вчитель хімії НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ с.Городок»), будуть отримувати доплату в розмірі 10% посадового окладу, Титаренко Н.О. (вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне) - 50% посадового окладу.

Кожен загальноосвітній навчальний заклад від Прилісненської сільської ради отримав сертифікат на суму 2000 грн.

Навчання в школах Прилісненської об'єднаної громади закінчилось на позитивній ноті.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: