Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

65 років ФАПу в селі Городок

                       З цієї нагоди та до Дня медичного працівника України у сільській бібліотеці відбувся захід під назвою «Є така професія – здоров’я охороняти». На свято були запрошені всі працівники ФАПу – Кучерук Людмила Василівна, Ковальчук Ольга Василівна, Громик Тетяна Віталіївна, медсестра  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ с.Городок» Неродик Людмила Василівна, та ветерани медичної галузі села: Телебей Марія Микитівна, Борисюк Наталія Тарасівна, Шилак Галина Іванівна та Величко Ніна Іванівна.

               Ведучі заходу Аліна Борисюк (уч. 10 кл.) та зав.бібліотекою Лариса Горайчук розповіли про історію створення ФАПу в селі Городок, ознайомили з переліком працівників за часи функціонування фельдшерсько-акушерського пункту, який акредитовано на вищу категорію. Відмітили роботу по медичному обслуговуванню села Бабій Лідії Павлівни, – заслуженого працівника охорони здоров’я України, та акушерки Курач Олександри Архипівни, які перебувають на заслуженому відпочинку.

               На заході був присутній Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко, який привітав працівників медицини села із подвійним святом – з Днем медика та 65-річчям з дня відкриття ФАПу.

Пісенні вітання линули у виконанні Олени Вегери (3 кл.), Діани Тимченко (7 кл.), Вікторії Громик (6кл.). Поетичні рядки читали Вікторія Борисюк (8 кл.) та Наталія Голодюк (7 кл.), відбулася інсценізація Сестри Милосердя у виконанні Каріни Семенюк (11 кл.). Гарного та веселого настрою додала танцювальна композиція «Хазяюшка» у виконанні Анни Франтик (5 кл.), Вікторії Громик (6 кл.) та Івана Телебея (7 кл.). Ділилися спогадами про діяльність ФАПу ветерани праці Телебей Марія Микитівна та Борисюк Наталія Тарасівна.

              Всі присутні медичні працівники села отримали в дарунок квіти та пам’ятні сувеніри. Допомогу в організації свята надала зав.клубом Олена Лісовецька.

 

                                                                                                                                 Зав.бібліотекою с.Городок,

                                                                                                                                 Лариса Горайчук.

 

На фото: під час свята у бібліотеці.

На фото: мед.працівники та ветерани медичної галузі села Городок.

На фото: Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко на заході у бібліотеці.« повернутися до списку новин