Відбулися загальні збори громадян

Дата: 07.08.2017 09:59

В неділю, 06 серпня 2017 року, відбулися загальні збори громадян Прилісненської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

В роботі зборів взяли участь депутат обласної ради Киричик І.М., депутати сільської ради, в.о. старост старостинських округів Прилісненської сільської ради, фізичні особи підприємці громади, працівники апарату сільської ради, начальник Маневицького відділу поліції Близнюк А.Л. та інші представники поліції. На зборах були присутні 142 жителі громади.

Рішенням зборів рекомендовано виконавчому комітету сільської ради: Переглянути режим роботи кожного торгівельного закладу на території громади. Запросити на засідання виконавчого комітету громадян, які займаються самогоноварінням та його збутом.

Створити Варту порядку при виконавчому комітеті сільської ради для забезпечення громадського порядку на території громади.