Маневицький район, Волинська область

Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко відзначений нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі"

Щиросердно вітаємо з Днем захисника України сільського голову Прилісненської сільської ради Ігоря Ілліча Терещенка. Адже для нього це не просто свято, яке відзначають усі навколо, він особисто причетний до цього високого звання – ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ. Ігор Ілліч більше року свого життя присвятив мужній і надзвичайно важливій справі – боронив рідну землю від агресора на Сході України.

20 вересня 2017 року наказом начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України В.М.Муженка був відзначений почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

Тож дякуємо  Вам, Ігорю Іллічу, за Ваш героїзм, бажаємо незламної волі, богатирського  здоров′я, звершення всіх мрій і бажань, довгих років мирного життя, поваги і розуміння від людей, надійного родинного тилу, високих досягнень у нелегкій праці на благо громади й держави, впевненості у власних силах і нескінченний запас енергії, яку Ви спрямовуєте на захист і добробут рідної землі, Божого благословення у Вашу домівку.

Зі святом Вас і всього Вам найкращого!!!

З повагою працівники апарату Прилісненської сільської ради та жителі громади