Весело та святково у селі Городок завершився зимовий цикл новорічних свят

Дата: 23.01.2018 11:30

Весело та святково у селі Городок завершився зимовий цикл новорічних свят. На  Водохреща  у  клубі села Городок було організовано й проведено вечір колядок та відбулась постановка уривку з твору М.Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

Розпочався вечір колядками, щедрівками та засівалками у виконанні фольклорного колективу «Калинонька», що діє при клубі. Цікаві вітання звучали від маленьких колядників – вихованців дошкільного підрозділу НВК с.Городок. Радісно колядували учні 5-9 класів. Пісенні та поетичні привітання із новорічними святами линули від творчого колективу Будинку культури Прилісненської сільської ради «Прилісненські молодички» під керівництвом директора Наталії Сахнік. Начальник гуманітарного відділу Оксана Шнайдер побажала всім жителям села здоров’я, щастя, достатку та миру.

Ведуча заходу зав.бібліотекою Лариса Горайчук привітала усіх із  зимовими  празниками - Різдвом Христовим, Святим Василем, Святим Водохрещем, та запросила присутніх у чарівну подорож до Гоголівської Диканьки.

Інсценізація уривку з твору «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» відбулася завдяки майтерній грі жителів села Городок: Ольги Голодюк (Оксана), Ігоря Гуріна (Вакула), Ольги Кувіци (чорт), Сергія Лопуховича (голова), Олени Лісовецької (Солоха), Сергія Телебея (дяк), Наталії Нікітчук (цариця) та учня 9 класу Данила Куницького (слуга).

Переповнений зал стоячи проводжав всіх учасників святкового дійства гучними оплесками та веселим сміхом.