Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Друге місце Прилісненської громади в районному фестивалі з фізичної культури та спорту

17 вересня 2017 року в с.Комарове Маневицького району відбувся районний фестиваль з фізичної культури та спорту, мета якого – активізація фізкультурно-спортивного руху, пропаганда основ здорового способу життя, зміцнення здоров′я засобами фізичної культури й спорту, виявлення найсильніших і найспритніших.

          У заході прийняли участь 16 команд із  селищних та сільських рад району, в тому числі і Прилісненська громада.  Програма змагань складалася із 7 видів спорту, таких як: армреслінг (жіночий і чоловічий), гирьовий спорт, перевезення воза, метання колоди (чоловіки) та набивного м′яча (жінки), перетягування канату,  естафети серед спортивних сімей “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.

        За підсумками змагань районного фестивалю з фізичної культури і спорту в загальнокомандному заліку  команда Прилісненської сільської ради зайняла почесне 2 місце, за що була нагороджена кубком, медалями, грамотами та чекає обіцяних головою Маневицької райдержадміністрації Андрієм Линдюком 10 тисяч гривень.

        Велика дяка лине до вчителів фізичної культури опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» Черман Майї Кіндратівні та Шилаку Анатолію Володимировичу за хорошу організацію команди-переможниці.« повернутися до списку новин